O nas

FT Polska Sp. z o.o. to firma zajmująca się m.in. szeroko pojętym doradztwem finansowo-księgowym w pełni skorelowanym z finansowaniem działań za pomocą mechanizmów wsparcia z środków krajowych i Unii Europejskiej. Nasze cele i działania nie są skierowane tylko na rzecz przedsiębiorców, ale również osób fizycznych i rolników.

Aby móc sprostać wymaganiom jakie są nam stawiane, współpracujemy z szeregiem fachowców z różnych dziedzin, dzięki czemu, odpowiadamy na zapotrzebowania aktualnie występujące na rynku gospodarczym, rynku pracy, rynku finansowym. I właśnie z takiego powodu stworzyliśmy dla Państwa platformę usług księgowych, gdzie będą mogli Państwo w pełni skorzystać z naszej oferty. Platforma księgowa została stworzona dla Państwa w celu optymalizacji procesu księgowania.

Naszym atutem jest to że wyróżniamy się na tle innych biur rachunkowym ponieważ jako już jedni z nielicznych posiadamy księgową posługującą się certyfikatem Ministerstwa Finansów. Dzięki temu mają Państwo pewność iż księgowość jest prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami i na jak najwyższym poziomie. Autentyczność certyfikatu mogą Państwo sprawdzić na stronie: https://mf-arch2.mf.gov.pl/ministerstwo-finansow/dzialalnosc/egzaminy-zawodowe/certyfikat-ksiegowy/wykaz-osob-posiadajacych-certyfikat-ksiegowy

Księgowa:

EWA BEATA ŁAPAJ

Certyfikat Księgowy nr 66126/2014

 

Platforma ftksiegowosc.pl umożliwia:

 1. wystawianie dokumentów sprzedażowych które automatycznie trafiają do przypisanej księgowej;
 2. wprowadzanie dokumentów zakupowych w formie: zdjęć, skan-ów bądź plików PDF;
 3. w przypadku korzystania również z usług kadrowo-płacowych dodawanie dokumentów z tym związanych w formie: zdjęć, skan-ów bądź plików PDF;

Po wprowadzeniu dokumentów z danego miesiąca przypisana do firmy księgowa wystawia fakturę na podstawie ilości dokumentów. Po jej opłaceniu we właściwym czasie księgowa wykonuje wszystkie działania zgodnie z obowiązującymi przepisami. Następnie w odpowiednim czasie przesyła do Państwa dokumenty rozliczeniowe wraz z informacją dotyczącą płatności do zrealizowania.  

Zakres oferowanych przez nas usług z których mogą Państwo skorzystać to m.in.:

 • doradztwo dla osób chcących założyć działalność gospodarczą;
 • doradztwo dla osób potrzebujących biznesplanu/budżetu do kredytu/pożyczki z banku czy funduszy pomocowych.
 • prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna rachunkowość, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ryczałt)
 • przygotowywanie i składanie w urzędach deklaracji (PIT i VAT)
 • zamykanie roku obrotowego oraz sporządzanie sprawozdań finansowych
 • zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
 • sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych i rachunków do umów
 • sporządzanie list płac
 • przygotowywanie i przekazywanie deklaracji (ZUS, PFRON, PIT 4)
 • kontakt z urzędami skarbowymi, ZUS, PFRON, GUS
 
 
 
 
Bezpieczeństwo
Jeśli zdecydujesz się korzystać z usług platformy ftksiegowosc.pl, podpiszemy z Tobą jasno skonstruowaną umowę na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Za każde rozliczenie bierzemy pełną odpowiedzialność, podpisujemy się na każdej deklaracji, którą w Twoim imieniu wysyłamy do Organów Państwowych.
 
   
Ochrona
Firma FT Polska Sp. z o.o. posiada polisę ubezpieczeniową OC przedsiębiorcy prowadzącego usługowo księgi rachunkowe. Suma gwarancyjna na jedno zdarzenie wynosi do 10 000€.
 
 
Elastyczne ceny
Dzięki naszej platformie możesz skorzystać z naszych elastycznych warunków. Cena za dany okres rozliczeniowy uzależniona jest od ilości dokumentów. Rozliczamy się według stawek za każdą zleconą czynność, dokument czy dodatkowego pracownika, dzięki czemu nigdy nie zaskoczy Państwa wysokość faktury.
 
 
Przepisowość
W celu utrzymania naszych usług na najwyższym poziomie gwarantujemy Państwu wykonywanie wszelkich powierzonych działań zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami prawa.
Nasza księgowa to specjalista z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą dzięki czemu zawsze działamy zgodnie z przepisami.
 
 

 
2019-05-18 13:14:13
Logowanie / Rejestracja